Sortiment

Nabízíme široký sortiment výrobců osvědčených značek...

Eshop postupně rozšiřujeme o další výrobky a značky.


DŘEVO SORTIMENT

Kmenové pásové pily

Moderní trend konstrukce se zvláštním důrazem na maximální přesnost a dlouhodobou životnost stroje při minimálních vynaložených nákladech.

Katrové listy na dřevo

Katrové listy na dřevo do katrových a rámových pil, které dělí dřevo specifickým kmitavým pohybem ze strany na stranu.

Rozmítací pilové kotouče

Rozmítací pilové kotouče pro podélné rozřezávání všech druhů dřeva, suchého i mokrého se standardní kvalitou řezné hrany a nižší výškou řezu

Pilové kotouče

Pilové kotouče pro nábytkářský průmysl a pro pilařskou výrobu. Pilové kotouče jsou dodávány vyrovnané, vytužené, rozvedené a naostřené.

Hoblovací nože

Hoblovací nože s jednostranným i oboustranným ostřím do hoblovacích hřídelí a válců pro srovnávací, tloušťkovcí a čtyřstranné frézky a profilové nože do frézovacích hlav.

Frézy kotoučové

frézovací nástroje jsou určeny převážně do spodních frézek, dále do čtyřstranných frézek, okenních center a některých dalších dřevoobráběcích strojů.

Smirek

Brusné pásy, brusné kotouče, samolepící smirky, brusné kotouče lamelové.Brusné houbičky, brusné archy a smirková plátna pro ruční broušení.

Stopkové nástroje

Stopkové frézy na dřevo s pájeným tvrdokovem a s výměnnými břitovými destičkami. Obrábění aglomerovaných materiálů (DTD, LTD, MDF, PDP ad.) a masivního dřeva.

Vrtáky

Vrtací nástroje pro obrábění převážně masivního dřeva a aglomerovaných materiálů v nábytkářském a dřevařském průmyslu.

Přípravky

Kolíkovací šablony, spojovací šablony, šablony na frézování, svěrky, spojovací hroty, kroužky pro vrtání, přítlačné hřebeny, kopírovací pravítka a kroužky a další...

Dřevoobráběcí stroje

Brusky, dlabačky, hoblovky a protahy, frézky, kolíkovačky, kombinované stroje, pily, vrtačky, soustruhy, odsavače pilin a příslušenství.

Elektronářadí

Aku nářadí, vrtačky, pily, frézky, brusky, hoblíky, rozbrušovačky, olepovačky hran, sponkovačky, hřebíkovačky, horkovzdušné pistole a příslušenství.

Spojovací materiál

Vruty hřebíky, kolíky, eurošrouby, konfirmáty, nábytkářské šrouby, spojovací články, imbusové nábytkářské klíče, speciální spojovací a upevňovací šrouby a úchyty.

Laky a tmely

Lepidla, aplikační pistole, montážní pěny, silikony, tmely, laky a lazury, oleje a vosky, ochrany dřeva, přípravky na údržbu dřeva a štětce.

KOVO SORTIMENT

Řezné, brusné a obráběcí stroje

Pásové pily na kov, pásové pily na kov s vlastním posuvem, stolní brusky na nástroje, pily na dělení trubek, kotoučové pily stolní, univerzální frézky a soustruhy.

Pilové kotouče

Pilové kotouče na kov s různým ozubením a v mnoha průměrech a rozměrech. Vyrobeny z kvalitních materiálů, aby byla zaručena jejich dobrá použitelnost

Řezné pásy

Pilové strojní listy pro strojní rámové pily. Náhradní listy do ručních pil na kov. Široký sortiment zboží v mnoha délkách a rozměrech.

Řezné a brusné kotouče

Brusné kotouče a řezné kotouče pro všechny úhlové brusky. Pro broušení svárů, odhrotování a hrubé broušení odlitků a řezání kovových materiálů.

Frézy kotoučové

Kotoučové frézy i frézy pro drážky. Nabízíme také kvalitní úhlové frézy nebo karbidové frézky kulového tvaru určené pro ojehlování a leštění materiálů.

Soustružnické nože

Soustružnické nože pro soustružení, vrtání a vyvrtávání nejrůznějších materiálů. Rohové, závitové nebo stranové soustružnické nože různých délek a materiálů.

Klíče

Kompletní gola sady pro všestranné použití v garáži i průmyslu. Dále také sady náhradních bitů, klíčů do vrtačky a dalšího příbuzné nářadí.

Vrtáky

Vrtáky a vrtací nástroje do kovu. Vrtáky na kov s válcovou i kuželovou stopkou. Vrtáky s SK plátkem. Prodloužené a speciální vrtáky.

Závitníky

Ruční a strojní sadové závitníky na kov, maticové závitníky na kov, soupravy závitořezných nástrojů na kov a další. Závitníky tradičních i netradičních rozměrů.

Měřidla

Posuvné měřítka, mikrometry, magnetické stojany, stativy, metry, měřítka, pásma, úhelníky, vodováhy, kalibry, koncové měrky a měrky, lupy a úhloměry.

Elektronářadí

Aku nářadí, vrtačky, pily, frézky, úhlové brusky, rozbrušovačky, olepovačky hran, sponkovačky, hřebíkovačky, horkovzdušné pistole a široký sortiment příslušenství.

Spojovací materiál

Šrouby metrické, šrouby do plechu, závitové tyče, nýty, napínáky, matice, podložky, kolíky, a další spojovací materiál, který budete potřebovat.

STAVO SORTIMENT

Stavební stroje

Míchačky betonu, elektrocentrály, vibrační technika, čistící stroje, svářecí technika, průmyslové vysavače, kompresory a agregáty, stavební výtahy.

Stavební elektronářadí

Míchadla stavebních směsí, bourací kladiva, el. řezačky betonu, rozbrušovací pily, vrtačky, elektrické navijáky, stříkací pistole jiné...

Vrtáky

Vrtáky do zdiva, do betonu. Speciální vrtáky na dlažbu a obklady. Korunkové vrtáky. Vrtáky s uchycením SDS. Diamantové korunkové vykružovače.

Diamantové nástroje

Profesionální diamantové kotouče pro široké použití. Řezání asfaltu, betonu, žuly, mramoru, pískovce a keramiky. Brusné kotouče na beton, pískovec a asfalt.

Ruční nářadí

Řezačky obkladu a dlažeb, vodováhy, stavební latě, lešenářské kozy, stavební kolečka, zednické a tesařské nářadí, sádrokartonářské nářadí.

Ochranné pomůcky

Pracovní oděvy, obuv a rukavice, ochrany dýchacího ústrojí, ochranné přilby, vesty, nákolenky, nářaďové pásy, ochrana zraku a sluchu, bezpečnostní popruhy a pásy.

Spojovací materiál

Stavební hřebíky, nastřelovací hřebíky, závitové tyče, hmoždinky a kotvy. Fasádní hmoždinky, talířové a nattloukací hmoždinky. Naražeče a skoby.