O společnosti

V roce 1991 vzniká firma PILOUN a to přesně v Kroměříži jako velkoobchod s nářadím a dřevoobráběcími stroji. Počátky byly typické pro všechny podnikající v tomto období. Doma na koleně začali dva kolegové budovat a zajišťovat dobírkovou službu pro svoje první  zákazníky .


Postupně jak se rozvíjela klientela a množství objednávek se zvyšovalo, pochopitelně vzrůstal i požadavek na širší zázemí projektu.

V roce 1993 přichází přesun firmy do volných prostor tehdejšího státního podniku ZETOR do několika kanceláří na ul. Jedovnická v Brně Slatina. V relativně krátké době poznamenané expanzí firmy přicházejí nejen další zaměstnanci ale zároveň dochází k otevření nových prodejních prostor.

V roce 1999 dochází ke stěhování firmy do větších a hlavně reprezentativnějších prodejních prostor na křižovatce ulic Poděbradova a Ressigova v Králově Poli. Lepší přístup k prodejně a parkovací místa zvláště po otevření tunelu Dobrovského byla velká změna pro všechny kienty firmy Piloun.

V letech 2014 a 2015 dochází k transformaci společnosti Piloun.  Jedním z pokračovatelů  společnosti se stává firma DVOŘÁK, správní společnost, s.r.o.

V roce 2015 dochází k otevření nové prodejny a kanceláře na ulici Staňkova 33 – 612 00 Brno. Firma pokračuje v zaběhlé tradici a stále si udržuje vysoký standard a přístup ke všem zákazníkům.

Řežeme brousíme vrtáme...